Milletimiz Birlikten, Kardeşlikte Yana

Milletimiz Birlikten, Kardeşlikte Yana

Milletimiz kararlı. Milletimiz birlikten, dirlikten, kardeşlikten yana

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Milletimiz kararlı. Milletimiz birlikten, dirlikten, kardeşlikten yana" dedi.

 

Bakan Çelik, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Şanlıurfa'da bir süt fabrikasının temel atma törenine katıldı.

 

Çelik, burada yaptığı konuşmada, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamaların üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.

 

Bazı güç ve unsurlarının Türkiye'nin başından sorunları eksik etmediğini savunan Çelik, şunları kaydetti:

 

"Milletimiz kararlı. Milletimiz birlikten, dirlikten, kardeşlikten yana. Bu kronik sorunları çözme kararlığındayız ve inşallah bu sorunların üstesinden geleceğimizin, gelme noktasında olduğumuzun arifesindeyiz. Bunlar geride kalacak. Bu milleti tarih bölemedi, geçmişte yaşanan olaylar da millete zarar veremedi. Son günlerde yaşadıklarımız da bu milletin birliğine, dirliğine zarar veremedi. İnşallah geleceğimiz aydınlık olacak bunun böyle bilinmesinde yarar var."

 

AK Parti iktidarıyla yakalanan istikrarla Türkiye'de yatırımların arttığını aktaran Bakan Çelik, kente yatırım yapan iş adamlarına teşekkür etti.

 

Hükümetin, bölgeye yapılacak yatırımlarda müteşebbislerin yanında olduğunu anımsatan Çelik, iktidarın gerçekleştirdiği başarılarda girişimcilerin de önemli rol oynadığını sözlerine ekledi

Resimler

TümüDuyurular

Bakan Çelik'ten yeni uyglama

Bakan Çelik'ten yeni uyglama

15 Aralık 2015, Salı